KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14409209
nr 1440 9209
Akvareller
2 st. Kina. Signerade, bildmått. : 40x30, yttermått inklusive ram: 55x44, akvarell
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:07:47
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr